Up

Öner Doğal Taş

2003 yılında başlayan doğaltaş serüvenimiz, gelişen ve büyüyen bir marka olarak bugünlerine gelmiştir. Firmamız her zaman hedeflerini büyük tutup,ulusal ve uluslararası pazarlarda mükemmel işçilik ve profesyonellikle adını gururla duyurdu. 11.000 m2'lik alanda, aylık 20.000 m2'lik üretim yapan çalışanlarımız en büyük övünç kaynağımızdır.

Doğaltaş sektörüne 2003 yılında başlayan Öner Doğaltaş A.Ş, kalite ve disiplini ön planda tutarak bugün yurtiçinde ve yurtdışında bir çok önemli projeye imza atmaktadır.

Bazalt sektöründe öncü olan firmamızın, Molu köyünde kendi ocağı ve İncesu ilçesinde fabrikası ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız, makina parkuruna yaptığı yatırımlar sayesinde başta plaka olmak üzere bir çok farklı ölçü ve yüzey işlemini yüksek kaliteyle üretmektedir.

Orta Doğu ve Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracatımız her geçen gün artarak devam etmektedir. Yönetimimizin ve çalışanlarımızın özverili çalışması sayesinde firmamız Dünya standartlarında hizmetine devam etmektedir.

Edindiği tecrübeleri yenilikçilik ile birleştirerek hedeflerini daha da ileriye taşımak isteyen Öner Doğaltaş A.Ş, iş sağlığı güvenliği, doğaya saygı ve sürdürülebilirlik kavramlarını başarıyla uygulayarak hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.

11.000 m2'lik alanda aylık 20.000 m2 üretim yapan çalışanalarımız en büyük övünç kaynağımızdır.

Firmamız bünyesinde ;

- 2 Adet Çoklu Kesim Makinası (30 Bıçaklı)

- 1 Adet Block Kesim Makinası ( ST),

- 1 Adet Katrak

- 1 Adet Pedrini Fayans Hattı,

- 1 Adet Plaka Slim Hattı,

- 2 Adet (3+12) Slim,

- 1 Adet Köprü Kesim,

- 1 Adet Alın Pah Cila,

- 1 Adet Çoklu Ebatlama,

- 2 Adet Hassas Ebatlama,

- 1 Adet Yağmur Oluğu ve Bordür,

- 1 Adet Mucarta,

- 1 Adet 3500 LT Eskitme

- 1 Adet Kumlama Makinesi bulunmaktadır.